Студентські наукові гуртки

На кафедрі постійно функціонують наукові гуртки та проблемні групи тематика яких переважно пов’язана з отриманням бетонів з різними властивостями. За останні роки студенти під керівництвом викладачів приймали участь в розробці таких бетонів з добавками як самоущільнюючий, високоміцний, декоративний, прозорий, гідротехнічний, полістиролбетон та ін. Займались дослідженнями кінетики тепловиділення та твердіння цементів з добавками, оцінкою їх ефективності та сумісності з цементами. 
Кожний студент, котрий зацікавився науковою діяльністю, може активно приймати участь у науковій роботі кафедри, що дозволяє йому отримувати професійні знання та навички, реалізовувати свої ідеї, приймати участь у конференціях, конкурсах студентських наукових робіт і використовувати результати своїх досліджень підчас написання випускної кваліфікаційної роботи магістра.
Робота в гуртках проходить після аудиторних занять та потребує певного часу, цілеспрямованості та відповідальності з боку студентів. До роботи в гуртках можуть залучатись усі бажаючі студенти університету.
Для того, щоб розпочати роботу у науковому гуртку необхідно звернутись до проф. Сопова Віктора Петровича або доц. Кабуся Олексія Васильовича, які нададуть необхідну консультацію та порекомендують найбільш відповідний для кожного студента напрям діяльності.

Гурток “Design Concrete” або “Бетон для дизайну та архітектури” являється одним з креативних напрямів в якому з 2013 р з зацікавленністю приймають участь студенти.  

Роботи студентів, виготовлені з бетону та гіпсу