Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів

З 17 по 26 грудня 2018 р. на кафедрі було проведено захист дипломних робіт магістрів за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”. Екзаменаційну комісію очолював доктор технічних наук, професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій і споруд Українського державного університету залізничного транспорту Плугін Дмитро Артурович.

До захисту були допущені 34 студенти (23 студенти денної та 11 студентів заочної форми навчання). Результати роботи екзаменаційної комісії: абсолютна успішність склала 100%, якісна успішність – 73,5%. 

Студентами магістрами було представлено результати досліджень властивостей сухих будівельних сумішей і бетонів, технології отримання декоративних бетонів, удосконалення технологій виробництва цементу, залізобетонних і керамічних виробів, зведення гідротехнічних споруд та підвищення енергоефективності будівель.

Екзаменаційною комісією було відзначено захисти робіт студентів, які виконували дослідження на базі підприємств і будівельних майданчиків. Студенти, отримавши практичний досвід під час безпосередньої роботи на об’єктах, показали високий професійний рівень та були оцінені на “Відмінно”.

 

Вітаємо студентів із вдалим захистом випускних кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів і професійних звершень!