Екскурсія на ПрАТ «Балцем»

Підчас ознайомлювальної практики 15 червня 2021 р. була організована екскурсія на одне з найбільших у світі підприємств з виробництва цементу – ПрАТ «Балцем», де майбутні інженери зі спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації ” професійного спрямування «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів», 161 «Хімічні технології та інженерія» та 133 «Галузеве машинобудування» ознайомились з кожним технологічним етапом виробництва цементу – від видобутку сировини в кар’єрі до відвантаження готової продукції споживачам, побачили роботу цехів «Помелу сировини», «Випалення клінкеру», «Помелу цементу», «Пакування цементу та відвантаження» та «ВТК і лабораторії».
Під час екскурсії для хлопців та дівчат були створені сприятливі умови, завдяки яким вони могли спостерігати за особливостями виробничого процесу, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, отримувати відповіді на свої запитання, що справило на них приємне та незабутнє враження.
Колектив кафедри висловлює вдячність керівництву та колективу ПрАТ«Балцем» за особливу увагу до практичної підготовки здобувачів освіти та надання їм можливості побачити реальне виробництво.