Студенти 1 курсу стали переможцями BIM Online Marathon від VEC

З квітня по тревень компанія VEC провела два Online Marathon  з популяризації BIM-технологій і профорієнтації з їх вивчення серед студентів для подальшого успішного працевлаштування в компанії.
VEC – це американська компанія, яка є партнером з впровадження в освітній процес ХНУБА BIM-технологій, має офіс в Україні і займається BIM проєктами по всій Америці.

В першому марафоні  прийняло участь 40 студентів з різних університетів м. Харків, з яких 15 – це студенти ХНУБА. Кількість учасників другого марафону збільшилась до 50, 18 з яких були з ХНУБА.
Під час марафону учасники повинні були виконати з використанням програмних комплексів Revit і Navisworks 10 завдань. За результатами їх виконання були створені 3D-моделі будівель. Приємно відзначити, що 4 студенти нашого університету в двух марафонах посіли призові місця, двоє з  яких студенти кафедри гр. Т-11 Юдін Максим та Мироненко Олексій. Вони отримали можливість протягом декількох тижнів пройти стажування в компанії VEC. Окрім виконання основних завдань, марафонці мали можливість брати участь у вікторині на знання програм, за результатами якої найкращі учасники були відзначені. 
Високі результати студентів першого курсу стали можливі завдяки принятій в університеті концепції з впровадження BIM-технологій, що передбачає міждисциплінарну інтеграцію в курсовому та дипломному проєктуванні з використанням технологій будівельного інформаційного моделювання.