BIM Camp ХНУБА

В університеті  з 22 червня по 9 липня 2021 р. було організовано креативний простір «BIM Camp», в якому студенти, аспіранти та викладачі кафедри протягом трьох тижнів покращували свої навички з BIM-технологій. 
Завідуючий кафедри цифрового моделювання та графіки Герасименко Володимиром Віталійович провів інтенсивний курс з Autodesk Revit: архітектура. Практичні заняття включали побудову опорних елементів будівлі, вікон, дверей, роботу зі стадіями, створення специфікацій та інш. Кінцевим результатом роботи для багатьох стала своя перша BIM-модель двоповерхового будинку.

BIM спеціалісти з компаній «BIMprove», «GENPRO», «Let’s BIMprove», «BES»,«BIM Service», «НГЦ» постійно проводили майстер-класи по роботі в Revit та Navisworks і застосуванню технології 3D сканування з побудовою моделей по хмарам точок, розповідали про особливості виконання реальних проєктів, роботу в команді над одним проєктом та необхідність постійного удосконалення знань з програмних комплексів і англійської мови. Одержані навички студенти реалізували при сумісній роботі з BIM-моделлю університету, до створення якої вже залучались студенти кафедри під час практики.

Безпосередня комунікація з роботодавцями дозволила студентам отримати безцінний досвід та дала великий стимул для подальшого розвитку в напрямку освоєння BIM-технологій, що за словами організатора “BIM Camp” Віталія Віноградова, стане ще доступнішим завдяки створенню в університеті постійно діючого «BIM Hub».