74 Студентська науково-технічна конференція

Студенти кафедри прийняли традиційну участь у 74 студентській науково-технічній конференції, яка проходила 27 лютого 2019 р. в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.
На пленарному засіданні конференції студент гр. Тс-31 Кураса Олексій виступив з доповіддю “Реконструкція або реновація. Переваги та недоліки” і розповів про досвід реконструкції пятиповерхівок в Німеччині. Їм було наведено цікаві конструкційно-планувальні рішення, які значно покращили зовнішній вигляд старих будинків.

При роботі секції “Технології будівельних конструкцій виробів та матеріалів” студентами було представлено 20 доповідей. Найбільш цікаві доповіді були присвячені сучасним різновидам бетонів (самоущільнюючому, фотокаталітичному), корозії бетонів в каналізаційних колекторах і методам їх відновлення, технології збірно-монолітного зведення будівель, керамограніту великого формату та ін.
Участь у конферецнії дозволила студентам поділитись зі своїми колегами напрямками їх досліджень і набути досвід публічного виступу перед аудиторією.