Кафедра

Науково-педагогічні працівники кафедри
У складі кафедри 2 доктори технічних наук, 10 кандидатів технічних наук, 2 завідувача лабораторії, старший лаборант, лаборант та 3 аспіранти.

Кафедра випускає бакалаврів і магістрів за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія” за професійним спрямуванням “Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів”.

Підготовка ведеться за чотирма основними напрямками:
– технологія  збірних залізобетонних виробів;
– технологія монолітного бетону;
– технологія стінових, облицювальних і ізоляційних матеріалів і виробів;
– технології ремонту будівельних конструкцій.

Студенти отримують необхідні знання з фізичної хімії, технологій в’яжучих речовин, заповнювачів, бетонів, розчинів та сухих будівельних сумішей, збірного і монолітного залізобетону, технологій стінових, декоративних, ізоляційних і покрівельних матеріалів, технологій їх ремонту та ін. 

Для підготовки фахівців в області технології будівельних матеріалів і виробів на кафедрі є обладнані навчальні та науково-дослідні лабораторії.

Лабораторія бетону Стенди зі стінових та оздоблювальних матеріалів

Калориметричний центр

Кабінет дипломного проектування

В ході навчального процесу широко використовуються сучасні методи мультимедійної візуалізації.

Кафедра співпрацює з багатьма будівельними підприємствами та компаніями, що дозволяє студентам відвідувати будівельні майданчики та мати бази практик.


Випускники кафедри підготовлені для наукової та виробничої діяльності в області технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів. Вони можуть займати такі посади: інженер-технолог, майстер цеху, майстер будівельних та монтажних робіт, технічний консультант, начальник лабораторії з контролю виробництва, інженер з нагляду за будівництвом, директор (керівник) будівельного підприємства, науковий співробітник,  викладач кафедри закладу вищої освіти та ін.